ÖVRIGT / Diverse / Eldhundar 10624241
nr 1062 4241
Eldhundar
ett par, förgylld brons, 1800-tal, höjd: 69 längd: 56 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 18:05:20
16/10 21:14:30